Kontaktpersoner

Fredrikke Næss, administrerende direktør
23 21 20 00, fredrikke.naess@rica.no

Ola Bjørnstad, driftsdirektør
41 44 55 40, ola.bjornstad@rica.no

 

Salgs- og markedsavdelingen

Kari Hasselknippe, PR- og markedsdirektør
23 21 20 63, kari.hasselknippe@rica.no

Marcus Giertz, Salgsdirektør
91 39 46 81, marcus.giertz@rica.no

Elisabeth Olofsson, markedskonsulent
23 21 20 74, elisabeth.olofsson@rica.no

Gul Aalrud, salgssjef
23 21 25 78, gul.aalrud@rica.no

Thomas Grundtjernlien, salgssjef
23 21 20 65,  thomas.grundtjernlien@rica.no

 

Arrangementskontoret -
henvendelser for kurs, konferanse og bankett

Pia Syversen, vikarierende arrangementssjef
(fungerende fra 7.april 2014)
23 21 20 69, pia.syversen@rica.no

Sabrina Hansen Carabin, arrangementssjef
23 21 20 69, sabrina.hansen.carabin@rica.no  
(i barselpermisjon fra 13.mars 2014)

Helen Jane Smyth-Olsen, arrangementskoordinator
23 21 22 42, hjso@rica.no 

Anette Asdal, arrangementskoordinator
23 21 20 68, anette.asdal@rica.no

Nathalie Stølen, arrangementskoordinator
23 21 20 67, nathalie.stolen@rica.no

Mariann Svendsen, arrangementskoordinator
(i barselspermisjon fra november 2013)
mariann.svendsen@rica.no


Hotell- og bookingavdelingen


Sonja Solem, resepsjonssjef
23 21 20 00, sonja.solem@rica.no

Tomm Caspersen, revenue manager
23 21 20 02, tomm.caspersen@rica.no

Anne Muus-Falck Tronstad, bookingsjef
23 21 20 70, amftronstad@rica.no

Bente Valstad, gruppekoordinator
23 21 20 73, bente.valstad@rica.no / groupres-grand@rica.no

Lene Bredesen, bookingkoordinator
reservations-grand.no

Kjersti Kallandsvik, bookingkoordinator
kjersti.kallandsvik@rica.no

Stine Kiil Asmyhr, husøkonom
stine.kiil.asmyhr@rica.no


Food & Beverageavdelingene

Christopher Kråkevik, bankettsjef
23 21 20 37, christopher.kraakevik@rica.no

Svein Åge Slettetveit, vikarierende restaurantsjef Grand Café
23 21 20 18, svein.age.slettetveit@rica.no

Paula Lundberg, restaurantsjef Palmen
23 21 20 30, paula.lundberg@rica.no

Jørn Odden, kjøkkensjef Grand Hotel
23 21 20 75, jorn.odden@rica.no

Økonomiavdelingen

Birgitte Kjeldmand, økonomisjef
23 21 20 81, birgitte.kjeldmand@rica.no

Teknisk/Sikkerhetsavdelingen

Per-Arne Arnesen, teknisk sjef
23 21 20 89, per.arne.arnesen@rica.no

Ole André Heide, sikkerhetssjef
23 21 20 94, ole.andre.heide@rica.no

Vår beste pris får du alltid her

ROMRESERVASJON

+47 23 21 22 00 Avbestilling/Endring

Jo lengre du bor i Oslo, jo mer kan du spare!

Les mer

Bestill ditt møte for april nå, til drømmepriser!

Les mer

Venninnetur til Oslo i vente? Prøv Grand Jentehelg

Les mer