Ledergruppe

Ønsker du å komme i kontakt med riktig person med en gang? Se under for informasjon om hvem som gjør hva hos oss.

Ketil Stenmarck, daglig leder, ketil@artesia.no

Linn Veronica, resepsjonsansvarlig, veronica@artesia.no

Jane, teamleder spa, jane@artesia.no

Christina, teamleder massasje, christina@artesia.no

Emily, gruppebookingansvarlig, emily@artesia.no

Emil, PR- og markedsansvarlig, emil@artesia.no

ROMRESERVASJON

Vår beste pris får du alltid her

Gå til reservasjon

SPAFORESPØRSEL

+47 22 82 50 00

Julen på Grand Hotel

Les mer

Gavekort - gi bort en Grand opplevelse!

Les mer

Nobelmenyen 2014

Les mer