Kontakt Grand Hotel Oslo her

Hold kontakten med oss!

Fortell oss gjerne om du hadde et bra opphold, eller eventuelt hva vi kan gjøre bedre, slik at vi kan opprettholde Grand Hotel som et av Europas ledende hoteller.

Fortell oss gjerne om du hadde et bra opphold, eller eventuelt hva vi kan gjøre bedre, slik at vi kan opprettholde Grand Hotel som et av Europas ledende…

Les mer Stengt
*Obligatorisk felt

Grand Hotel

Postadresse: PO Boks 346 Sentrum, NO-0101 Oslo, Norway
Gateadresse: Karl Johans gate 31, NO-0159 Oslo, Norge
Telefon: +47 23 21 20 00 Telefax: +47 23 21 21 00
Epost: grand@grand.no
Internet: www.grand.no

For reservasjoner:
Tel.: +47 23 21 22 00 (Man-Fre 08.00-18.00)
Epost: reservations@grand.no

Kontaktpersoner
Fredrikke Næss, Hotelldirektør
+47 23 21 20 00, fredrikke.naess@grand.no

Kommersiell avdeling
Angelica Montez de Oca, Kommersiell Direktør
+47 94 88 18 61, angelica.montez@grand.no

Marcus Giertz, Salgsdirektør
+47 91 39 46 81, marcus.giertz@grand.no

Thomas Grundtjernlien, Key Account Manager
+47 23 21 20 65, thomas.grundtjernlien@grand.no

Sabrina Hansen Carabin, International Sales Manager
+47 23 21 25 78, shc@grand.no

Teknisk/Sikkerhetsavdeling
Per Arne Arnesen, Teknisk Sjef
+47 23 21 20 89, per.arne.arnesen@grand.no

Ole André Heide, Sikkerhetssjef
+47 23 21 20 94, ole.andre.heide@grand.no

Arrangementskontor -
Forespørsler om seminarer, konferanser og bankett
Maren Olsen, Arrangementssjef
+47 23 21 20 69, maren.olsen@grand.no

André Heier, Arrangementskoordinator
+47 23 21 20 08, andre.heier@grand.no

Nina Falch Burum, Arrangementskoordinator
+47 23 21 20 68, nina.falch.burum@grand.no

Sigrun Skjelstad, Arrangementskoordinator
+ 47 23 21 20 67, sigrun.skjelstad@grand.no

Hotell og reservasjonskontor
Sonja Solem, Hotellsjef
+47 23 21 20 00, sonja.solem@grand.no

Tomm Caspersen, Revenue Manager
+47 23 21 20 02, tomm.caspersen@grand.no

Anne Muus-Falck Tronstad, Bookingsjef
+47 23 21 20 70, amftronstad@grand.no

Tosifa Jasrae, Gruppekoordinator
+47 23 21 20 73, tosifa.jasrae@grand.no

Kjersti Kallandsvik, Bookingkoordinator
kjersti.kallandsvik@grand.no

Stine Kiil Asmyhr, Bookingkoordinator
stine.kiil.asmyhr@grand.no / reservations-grand@grand.no

Food & F&B-avdeling
Linette Stormoen, F&B Manager
+47 95 88 89 67, linette.stormoen@grand.no

Head of Finance
Helene Bjugn, Business Controller
+47 23 21 25 94, helene.bjugn@grand.no