Kontakt Grand Hotel Oslo her

Hold kontakten med oss!

Fortell oss gjerne om du hadde et bra opphold, eller eventuelt hva vi kan gjøre bedre, slik at vi kan opprettholde Grand Hotel som et av Europas ledende hoteller.

Fortell oss gjerne om du hadde et bra opphold, eller eventuelt hva vi kan gjøre bedre, slik at vi kan opprettholde Grand Hotel som et av Europas ledende…

Les mer Stengt
*Obligatorisk felt

Grand Hotel

Postadresse: PO Boks 346 Sentrum, NO-0101 Oslo, Norway
Gateadresse: Karl Johans gate 31, NO-0159 Oslo, Norge
Telefon: +47 23 21 20 00 Telefax: +47 23 21 21 00
Epost: grand@grand.no
Internet: www.grand.no
Concierge: concierge@grand.no

For reservasjoner:
Tel.: +47 23 21 22 00 (Man-Fre 08.00-18.00)
Epost: reservations@grand.no

Hotelldirektør
Toril Flåskjer

Salgsavdeling

Eli Hafseld, International Sales Manager
+47 46 63 62 75, Eli.hafseld@grand.no 

Ole Martin Thorshaug Kristiansen, Sales Manager
+47 91 55 91 64omtk@grand.no

Christian Hiis Navestad, Sales Manager
+47 48 17 17 57, christian.navestad@grand.no

Kjersti Kallandsvik, VIP Sales Manager
kjersti.kallandsvik@grand.no

Tosifa Jasrae, Leisure Sales Manager
+47 23 21 20 73tosifa.jasrae@grand.no

Markedsavdeling: 

Stina Clarsen, Marketing Manager
+47 93 24 57 23, stina.clarsen@grand.no



Arrangementskontor -
Forespørsler om seminarer, konferanser og bankett

Nina Falch Burum, Arrangementskoordinator
+47 23 21 20 68, nina.falch.burum@grand.no

Sigrun Skjelstad, M&E Sales Manager
+ 47 23 21 20 67, sigrun.skjelstad@grand.no

Hotell og reservasjonskontor
Sonja Solem, Hotellsjef
+47 23 21 20 00, sonja.solem@grand.no

Tomm Caspersen, Revenue Manager
+47 23 21 20 02, tomm.caspersen@grand.no

Anne Muus-Falck Tronstad, Bookingsjef
+47 23 21 20 70, amft@grand.no 

Food & Beverage Office
Pia Syversen, F&B Manager
+47 23 21 20 74pia.syversen@grand.no

 

Teknisk/Sikkerhetsavdeling

Ole André Heide, Sikkerhetssjef
+47 23 21 20 94ole.andre.heide@grand.no