Kontakt Grand Hotel Oslo her

Hold kontakten med oss!

Fortell oss gjerne om du hadde et bra opphold, eller eventuelt hva vi kan gjøre bedre, slik at vi kan opprettholde Grand Hotel som et av Europas ledende hoteller.

Fortell oss gjerne om du hadde et bra opphold, eller eventuelt hva vi kan gjøre bedre, slik at vi kan opprettholde Grand Hotel som et av Europas ledende…

Les mer Stengt
*Obligatorisk felt

Grand Hotel

Postadresse: PO Boks 346 Sentrum, NO-0101 Oslo, Norway
Gateadresse: Karl Johans gate 31, NO-0159 Oslo, Norge
Telefon: +47 23 21 20 00 Telefax: +47 23 21 21 00
Epost: grand@grand.no
Internet: www.grand.no
Concierge: concierge@grand.no

For reservasjoner:
Tel.: +47 23 21 22 00 (Man-Fre 08.00-18.00)
Epost: reservations@grand.no

Kontaktpersoner
Fredrikke Næss, Hotelldirektør
+47 23 21 20 00

Kommersiell avdeling
Angelica Montez de Oca, Kommersiell Direktør
+47 94 88 18 61, angelica.montez@grand.no

Sabrina Hansen Carabin, International Sales Manager
+47 23 21 25 78, shc@grand.no

Andreas Rivenes, Sales Manager
+47 41 04 46 15, andreas.rivenes@grand.no 

Christian Hiis Navestad, Sales Manager
+48 17 17 57, christian.navestad@grand.no

Teknisk/Sikkerhetsavdeling
Per Arne Arnesen, Teknisk Sjef
+47 23 21 20 89, per.arne.arnesen@grand.no

Ole André Heide, Sikkerhetssjef
+47 23 21 20 94, ole.andre.heide@grand.no

Arrangementskontor -
Forespørsler om seminarer, konferanser og bankett

Nina Falch Burum, Arrangementskoordinator
+47 23 21 20 68, nina.falch.burum@grand.no

Sigrun Skjelstad, Arrangementskoordinator
+ 47 23 21 20 67, sigrun.skjelstad@grand.no

Hotell og reservasjonskontor
Sonja Solem, Hotellsjef
+47 23 21 20 00, sonja.solem@grand.no

Tomm Caspersen, Revenue Manager
+47 23 21 20 02, tomm.caspersen@grand.no

Anne Muus-Falck Tronstad, Bookingsjef
+47 23 21 20 70, amftronstad@grand.no

Tosifa Jasrae, Gruppekoordinator
+47 23 21 20 73, tosifa.jasrae@grand.no

Kjersti Kallandsvik, Bookingkoordinator
kjersti.kallandsvik@grand.no

Food & Beverage Office
Pia Syversen, F&B Manager
+47 23 21 20 69pia.syversen@grand.no

Head of Finance
Guro Sandvik, Business Controller
+47 23 21 25 94, guro.sandvik@grand.no