Kontakt Grand Hotel Oslo her

Hold kontakten med oss!

Fortell oss gjerne om du hadde et bra opphold, eller eventuelt hva vi kan gjøre bedre, slik at vi kan opprettholde Grand Hotel som et av Europas ledende hoteller.

Fortell oss gjerne om du hadde et bra opphold, eller eventuelt hva vi kan gjøre bedre, slik at vi kan opprettholde Grand Hotel som et av Europas ledende…

Les mer Stengt
*Obligatorisk felt

Grand Hotel

Postadresse: PO Boks 346 Sentrum, NO-0101 Oslo, Norway
Gateadresse: Karl Johans gate 31, NO-0159 Oslo, Norge
Telefon: +47 23 21 20 00 
Epost: grand@grand.no
Internet: www.grand.no
Concierge: concierge@grand.no

For reservasjoner:
Tel.: +47 23 21 22 00 (Man-Fre 08.00-18.00)
Epost: reservations@grand.no

Hotelldirektør
Toril Flåskjer

Food & Beverage Avdeling

Christoffer Nilsson, F&B Manager
+47 23 21 20 74christoffer.nilsson@grand.no

Markedsavdeling: 

Stina Clarsen, Marketing Manager
+47 93 24 57 23stina.clarsen@grand.no

Teknisk/Sikkerhetsavdeling

Ole André Heide, Sikkerhetssjef
+47 23 21 20 94ole.andre.heide@grand.no

Booking & Arrangementer

Trude Marie Strøm Solberg, Salgsdirektør 
+47 91 19 88 28trude.strom.solberg@grand.no

Eli Hafseld, Salgssjef Internasjonalt
+47 46 63 62 75Eli.hafseld@grand.no 

Ole Martin Thorshaug Kristiansen, Salgssjef
+47 91 55 91 64omtk@grand.no

Andreas Tangberg, Salgssjef
+47 95 15 97 89andreas.tangberg@grand.no

Kjersti Kallandsvik, VIP Salgssjef
kjersti.kallandsvik@grand.no

Nina Falch Burum, Salgssjef
+47 23 21 20 68, nina.falch.burum@grand.no

Elizabeth Rojas Vik, Salgssjef
+47 41 46 74 58elizabeth.rojas@grand.no

Hotell og reservasjonskontor
Sonja Solem, Hotellsjef
+47 23 21 20 00, sonja.solem@grand.no

Tomm Caspersen, Revenue Manager
+47 23 21 20 02, tomm.caspersen@grand.no

Anne Muus-Falck Tronstad, Bookingsjef
+47 23 21 20 70, amft@grand.no 

Nina Berg Osnes, Booking & Sales Coordinator
+47 23 21 20 01NinaBerg.Osnes@grand.no